summer

W zapytaniach, które Państwo do nas kierowali pojawiał się głównie temat aury i warunków atmosferycznych, jakie będą panowały podczas festiwalu.
Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć, ale ostatnie fale upałów, jakie nawiedziły Polskę w ostatnim czasie nie były zbyt przyjemne, a do tego musimy się liczyć z nagłymi burzami czy opadami deszczu.
Pamiętajmy, że będziemy mieli do czynienia z dziewięciogodzinnym muzycznym maratonem. W związku z tym, by udogodnić Państwu udział w Festiwalu, zdecydowaliśmy o przeniesieniu imprezy do zadaszonej, klimatyzowanej hali.
Będzie to warszawski Torwar, czyli miejsce które Państwo zapewne doskonale znają, miejsce które dostarczyło już wielu muzycznych emocji. Torwar jest oddalony od poprzedniej lokalizacji o około 500m.

Oczywiście bilety zachowują swoją ważność. Pozostaje podział na miejsca siedzące i stojące. Informujemy, że miejsca siedzące nie bedą numerowane, co oznacza, że mogą Państwo wybrać dowolne miejsce na widowni. Godziny występów poszczególnych zespołów również pozostają bez zmian.

Jeśli dla kogoś z Państwa zmiana lokalizacji jest utrudnieniem - przepraszamy. Jesteśmy jednak przekonani, że zmiana lokalizacji sprawi, że udział w Summer Fog Festiwal będzie bardziej komfortowy.

informujemy że miejsca nie bedą numerowane co oznacza że mogą Państwo wybrać dowolne miejsce na widowni.

Z wyrazami szacunku Zespół Kubica Production

Źródło: Kubica Production
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.