Thesis

Gniewkowo: Park Wolności 04.07.2015.

Od mojej ostatniej wizyty na Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie minęly 3 lata. Od tamtej pory zmieniło się wiele, na lepsze. Organizacja, brzmienie, oświetlenie. Bez zmian pozostali ludzie, miłość publiczności do muzyki, chęć bycia na tym festiwalu bo publiczność była z całej Polski. To jest fenomen by na darmowy koncert jechać kilkaset kilometrów tylko po to by posłuchać dobrej muzyki i spotkać się ze znajomymi, których widzimy rzadko i najczęściej przez profile społecznościowe.
Właśnie, ta życzliwość organizatorów czylu Stowarzyszenia Inicjatyw Niezależnych Progres jest kluczem do tak świetnej atmosfery wśród wszystkich będących na tym muzycznym festynie.

Koncert pierwszego dnia festiwalu rozpoczeła grupa Thesis. Nie łatwo jest otwierać festiwal ale warszawska grupa poradziła sobie świetnie. Na szczęście mimo wczesnej pory, słońce nie dokazywało w bardzo osłoniętym drzewami Parku Wolności. Podejrzewam, że będzie wiele recenzji na temat występów poszczególnych zespołów więc nie będę wypowiadał się dlatego zachęcam do obejrzenia galerii zdjęciowej z ich występu. Każdy z zespołów miał na tyle dużo czasu na zaprezentowanie swoich możliwości i brak ograniczeń dla fotografów pozwolił na dość obszerną fotorelację.

Zapraszam!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.