car

The Vintage Caravan musieli się nieźle napocić, by zdobyć popularność, ale od czasu “Arrival” słusznie uznaje się ich za mistrzów w temacie współczesnego retro.
Załoga z mroźnej Islandii już dawno temu wypracowała wzorową mieszankę wszystkiego, co świadczyło o wielkości rocka sprzed kilku dekad.
Potrafią wykrzesać żar i energię hard rocka, wszystkie stonerowe riffy mają w małym palcu, a gdy już dostarczą adrenaliny, to ruszają w psychodeliczne wędrówki, których destynacji nie zna nikt. Nic dziwnego, że jeżdżą w wielkie trasy po całym świecie, bo taką machinę chce zobaczyć po prostu każdy.

Volcanova (Islandia) stoner rock:
Jako główny wzór podają pionierów pustynnego rocka z Kyuss i już samo to daje niezły ogląd na twórczość Volcanova. Ten skład gęsto czerpie z dziedzictwa idoli, ale nie chodzi o kopiowanie melodii czy riffów w skali 1:1, a o podejście.

To stoner żywy, tchnięty duchem rock’n’rolla i przejrzysty – propozycja idealna zarówno pod koncertowe pląsy, jak i luzacką domówkę czy jazdę autem. Taka uniwersalność jest skarbem.

Źródło: Knock Out Productions

>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.