SBB

Warszawa: Klub Progresja 22.04.2015.

Zobaczyć i usłyszeć Silesian Blues Band w klasycznym składzie to było marzenie kilku milionów fanów tej śląskiej grupy i od kilkunastu miesięcy mamy ponowną radość podziwiania legendy polskiego rocka progresywnego w składzie: Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Jerzy Piotrowski.
Tym razem na deskach Klubu Progresja Music Zone podziwialiśmy najlepsze muzyczne chwile SBB a tych było całe mnóstwo.

Choć cały zespół był gwiazdą to część słuchaczy przyszła dla Jerzego Piotrowskiego, który po wielu latach wrócił do składu i widać było tę radość wspólnego grania. Mistrz perkusji pokazał wszystko to za co kochamy jego granie.
Na scenie biła energia, choć muzycy nie są młodzieniaszkami to należy oddać szacunek za ponad póltorej godziny sprawiania radości w uszach fanów. Mokra koszulka Jerzego Piotrowskiego mówiła sama za siebie, nie oszczędzali się.
To była wspaniała uczta, "Odlot", "Na pierwszy ogień", "Memento z Banalnym Tryptykiem", „Z których krwi krew moja” czy perkusyjna "bitwa" Jerzego Piotrowskiego z Apostolisem Anthimosem to tylko część zaprezentowanych utworów.

Koncert, który na długo pozostanie w mojej pamięci. Zapraszam do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.