rock

JVS Group z dumą prezentuje creme de la creme rockowych gwiazd na scenie:

z zespołu STATUS QUO wystąpi Francis Rossi
z zespołu GOTTHARD wystąpi Leo Leoni & Nic Maeder
z zespołu SUPERTRAMP wystąpią John Helliwell & Jesse Siebenberg
z zespołu THE HOOTERS wystąpi Eric Bazilian
z zespołu SAGA wystąpi Michael Sadler
i The Mat Sinner Band z Orkiestrą Symfoniczną RMC.
Francis Rossi, założyciel, wokalista i gitarzysta zespołu STATUS QUO

Historię sukcesu Francisa Rossy i jego zespołu Status Quo najlepiej oddają liczby. Zespół powstał w 1967 roku i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup rockowych na świecie.
Do tej pory wydali 30 albumów studyjnych, ponad 100 singli, a sprzedaż ich płyt sięga 120 milionów. Zagrali ponad 5 000 koncertów, w ponad 80 krajach. Do tej pory na ich występach bawiło się 25 milionów fanów.
Francis Rossi jest liderem zespołu, a jego głos i dźwięk gitary jest znakiem rozpoznawczym Status Quo.
Rossi jest charyzmatycznym artystą światowego formatu, który po raz kolejny pokaże swój muzyczny geniusz podczas Rock Meets Classic.

Leo Leoni and Nic Maeder, gitarzysta i wokalista szwajcarskiego zespołu rockowego GOTTHARD
25 lat temu Gotthard wypłynął z rodzinnego Ticino podbijając świat muzyki czystym, nieokiełznanym, potężnym rockowym brzmieniem. Do tej pory są niekwestionowanymi mistrzami swojego rzemiosła, o czym świadczy chociażby ściana ich studia pokryta wieloma platynowymi albumami. GOTTHARD to najpopularniejszy szwajcarski zespół, który od lat pozostaje w czołówce światowego rocka.

John Helliwell (saksofonista) and Jesse Siebenberg (wokalista) zespołu SUPERTRAMP
Zespół Supertramp zdobył międzynarodowy sukces dzięki albumowi “Breakfast in America” z 1979 roku, który otworzył im drogę do grania międzynarodowych tras koncertowych na największych stadionach. Swoją twórczością zapisali się na kartach historii muzyki, tworząc takie ponadczasowe przeboje jak: “Logical Song”, "It's Raining Again" i "Give A Little Bit".
Podczas swojej kariery sprzedali 60 milionów albumów. Wirtuozerska gra Johna Helliwella na saksofonie nadaje zespołowi charakterystyczny styl.
Z kolei Jesse Siebenberg - główny wokalista zespołu – przenosi dźwięk Supertramp w inny wymiar. Podczas ich występów zawsze wyzwala się trudna do opisania energia i atmosfera, dzięki którym ich występy są niezapomnianym przeżyciem.

Eric Bazilian z zespołu THE HOOTERS
Eric jest liderem The Hooters i to on głównie odpowiada za charakterystyczny dźwięk tej formacji. Zespół po raz pierwszy zyskał rozgłos po koncercie Live Aid, który zagrali 13 lipca 1985 roku w Filadelfi.
To był przełomowy moment, po którym piosenki zespołu zajmowały czołowe lokaty na listach przebojów. Ich najbardziej rozpoznawalnymi singlami są "All You Zombies", "Johnny B." i "Satellite".
Eric Bazilian odniósł także sukces komponując piosenki m.in. dla Cyndi Lauper, Bon Jovi, Patty Smith, Robbie Williams i Billy Idol. Eric pojawił się podczas Rock meets Classic Tour 2013, po serii tych wydarzeń fani żądali jego powrotu. Po pięciu latach Eric znowu weźmie udział w tych niezwykłych rockowych spotkaniach z fanami.

Michael Sadler z zespołu SAGA
Michael Sadler jest wokalistą i multiinstrumentalistą kanadyjskiego zespołu rockowego SAGA. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów w 20 krajach i sprzedała 8 milionów płyt, zapisując się tym samym w historii światowego rocka.
Na początku 2017 roku zespół Saga ogłosił zawieszenie współpracy, zaraz po zakończeniu wyprzedanej trasy koncertowej. Dziennikarze muzyczni zgodnie orzekli, że “Sadler w 2017 roku brzmiał lepiej niż kiedykolwiek” – to doskonała zapowiedź jego koncertów w trakcie Rock meets classic w 2018 roku, podczas których zagra swoje największe hity: "Wind Him Up", czy "On the Loose".

Rock meets Classic nie może odbyć się bez Mat Sinner Band i RMC Symphony Orchestra, które każdego roku nadają wielkim rockowym hitom, nowego symfonicznego wymiaru. Rock meets Classic to wydarzenia przekraczające muzyczne granice łącząc najsłynniejsze single rockowe z elementami muzyki symfonicznej. A wszystko to zamknięte w trzygodzinnym show.

Bilety dostępne na Eventim.pl

Terminy koncertów w Polsce 2018
23.04.2018 20:00 Kraków – TAURON Arena
24.04.2018 20:00 Łódź – Atlas Arena

Źródło: JVS Group
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.