kot

Trudno jest zliczyć wszystkie jego muzyczne osiągnięcia, ale jedno jest pewne: po prawie 10 latach nieobecności, Richie wraca do Polski ze swoim elektrycznym trio (tak, wiemy, był w 2013r. z akustycznym setem i z The Winery Dogs w lutym 2016., ale to nie to samo…), by zaprezentować polskiej publiczności materiał z prawie trzydziestu lat profesjonalnej kariery.
Genialne riffy, nieziemskie solówki oraz charakterystyczny, chrypiący wokal oraz skala, której nie powstydziłby się sam Prince. Wszystko to będzie można zobaczyć i usłyszeć już niebawem w Polsce.

Po niespełna roku od wydania ostatniego albumu „Salting Earth”, Richie zaprezentował 25 stycznia najnowszy kawałek „The Damned”, który jest zapowiedzią nowego materiału.
Nie jest jeszcze przesądzone, czy będzie to całkiem nowy album, czy też w miarę regularnie wypuszczane single, wiadomo jednak, że będzie to mocny rockowy kopniak, na miarę najlepszych albumów Kotzena.
Kto więc ma ochotę na dwie godziny mocnego rockowego grania i ceni sobie warsztat wokalny oraz technikę gry na gitarze Richiego, niechaj czym prędzej rezerwuje czas 10 lipca w warszawskiej Progresji, a dzień później, 11 lipca w Oratorium Św. Kingi w Bochni.

www.richiekotzen.com
https://www.facebook.com/richiekotzenmusic/
https://www.youtube.com/user/RichieKotzenOfficial/

organizator koncertów w Polsce: Kubicki Entertainment
www.kubickientertainment.pl
https://www.facebook.com/KubickiEntertainment/

Źródło: Wydarzenie Kubicki Entertainment
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.