prf

7. Edycja Festiwalu Rocka Progresywnego to cztery koncerty. Otwarcia dokona Fren, który nie boi się wypełniać swych długich, wielowątkowych kompozycji emocjonalnymi pejzażami.
Drugi koncert to występ Metafox. Jak sami twierdzą to muzyka z pogranicza modern fusion, gitarowe granie, przestrzeń i elektronika.
The Adekaem zagra koncert tuż przed gwiazdą wieczoru z mieszanką klasycznego rocka i jazz-rocka inspirowanego progresywnym i psychodelicznym rockiem lat 70-tych.

Oczywiście festiwal to szereg wydarzeń towarzyszących i transmisja na żywo (ProgRockL!ve). Szczegóły, opisy, jak zdobyć wejściówki, jak otrzymać akredytacje dziennikarską to wszystko już niebawem znajdziecie na stronie festiwalowej i w mediach społecznościowych.

Legionowo Live Art zyskał także nowego partnera, jakim jest Kubica Production. O tym również będziemy już niebawem informować.

Festiwal to Wy, bo bez Was, wiernych fanów to wydarzenie by nie było tym czym jest, ale również należy pamiętać o ważnych partnerach jakimi są Samorząd Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Legionowo i Starosta Legionowski.

Bądźcie z nami i śledźcie naszą stronę i profile na FB i Instagramie.

Źródło: ProgRockFest

>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.