bd

On The Wings - szalona podróż na skrzydłach hard rocka/rock'n'rolla. Ostre riffy, kobieta z mikrofonem i chwytliwe melodie. Warto się z nami przelecieć!

Black Dog - jak sami o sobie mówią są grupą pięciu kumpli z wielkiego warszawskiego podwórka i okolic, grajaca energicznego hard rocka inspirowanego nagraniami teledysków z kaset video oraz zszarpanych czarnych krążków swoich idoli.
Na żywo Black Dog to prawdziwa petarda tego, co w hard rocku najlepsze! Skóry, jeansy, adidasy i najbardziej rockowe z rockowych gitar.

1965 - Nazywamy się 1965 i jesteśmy rock and rollową kapelą z Warszawy. Nie spinamy się, by wywołać kolejną muzyczną rewolucję, ale i nie zamierzamy być wtórni – podążamy własną ścieżką. Nasza muzyka jest owocem wielu różnych wpływów, od Led Zeppelin po Afghan Whigs (którzy byli inspiracją dla naszej nazwy). W 2015 roku wydaliśmy naszą debiutancką płytę, zatytułowaną „High Time”. Obecnie gramy w składzie Michał Rogalski (wokalista, gitarzysta, autor piosenek), Stefan Jabłczyński (gitara prowadząca), Marco Caponi (bas) i Tomek Rudnicki (perkusja). PS. Naszą nazwę czyta się w języku angielskim czyli „najntin siksti fajw”

Źródło: Wydarzenie - Facebook
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.