Ola Bieńkowska

Warszawa: Skwer 14.06.2015.

W niedzielny wieczór w Filii Centrum Artystycznego Fabryki Trzciny, Skwer, w ramach cyklu "Artist in Residence" gościem specjalnym była Ola Bieńkowska. Tego wieczora zebrana publiczność miała możliwość posłuchania piosenek z debiutanckiej płyty "Resume (Take One)" w nietypowych aranżacjach.

Obok Oli, wystąpili Tomasz Filipczak, który na fortepianie ukazał zupełnie inne brzmienie znanych z wcześniejszych koncertów, zdecydowanie pełniejsze niż na syntezatorze oraz oboistka Kama Grott i flecistka Agata Igras-Sawicka.

Było to bardziej kameralne, wręcz jazzowe wykonanie piosenek, które Ola już promuje drugi rok w przerwach między trasami z Brit Floyd.

Wierni fani talentu Oli z niecierpliwością czekają na nowy repertuar. Choć ten rodzi się w bólach, to nie od dziś wiadomo, że piękne płyty tak właśnie powstają.

Póki co, zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.