Nowe Sytuacje

Warszawa: Klub Progresja Music Zone 20.12.2015.

Koncert zespołu Nowe Sytuacje był dla mnie miłym zamknięciem tego aktywnego muzycznego roku.
Po krótkim wstępie redaktora radiowej Trójki, Piotra Stelmacha, na scenę wyszli Zbigniew Krzywański, Leszek Biolik, Sławomir Ciesielski, Bartek Gasiul, Natalia Pikuła, Jacek Bończyk i Tymon Tymański aby zaprezentować repertuar zespołu Republika.

Projekt Nowe Sytuacje cieszy się ogromną popularnością bo w zasadzie jest to jedno z nielicznych chwil kiedy można usłyszeć wszystkie te utwory, które są wizytówką polskiego rocka. "13 cyfr", "Mamona", "Odchodząc", "Masakra", "Sexy Doll", "Kombinat", "Biała flaga", "Obcy astronom" czy "Śmierć w bikini" to tylko część z bogatego repertuaru jakie można było usłyszeć na scenie Klubu Progresja.

Duch Republiki, ś.p. Grzegorza Ciechowskiego unosił się przez prawie 2-godzinny występ. Koncert odbył się na dwa dni przed kolejną rocznicą śmierci muzyka. Tyle lat a teksty i muzyka Republiki i innych zespołów stworzonych przez Grzegorza Ciechowskiego nadal kręcą się po głowie. I kręcić będą nadal.

Zapraszam do fotogalerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.