nk

„Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich.
Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. „Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

Premiera wydawnictwa: piątek – 11 stycznia 2019. Płyty CD do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

8 lat w Tybecie

Zespół 8 lat w Tybecie to piątka silnych charakterów ze Śląska Cieszyńskiego, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Determinacja i upór w dążeniu do celu to sprawa nadrzędna.
Muzycy przekładają treść nad formę, stawiają na naturalność i wiarygodność. Podczas jednego z konkursów muzycznych juror skomentował ich występ w następujący sposób:
„Soczyste, chropowate brzmienie, wokalista o magnetycznej osobowości i inteligentne teksty sprawiły, że zespół bezapelacyjnie wyprzedził swych konkurentów i nie pozostawił nam wątpliwości, że należy go premiować awansem do następnego etapu”.

Długo wyczekiwana debiutancka płyta zespołu 8 lat w Tybecie ukaże się na początku 2019 roku. Znajdzie się na niej 11 utworów, a wśród nich dobrze znane m.in. ze stacji Antyradio, Eska Rock, Radio Afera „Król Popkultury” czy „Po co tyle słów?”.
W realizację płyty zaangażowani zostali Leszek Biolik, Marcin Gajko, a także Michał Wasyl, dzięki którym brzmienIE i jakość nagrań jest na najwyższym poziomie. Zespół w 2017 roku brał udział w Eliminacjach do Przystanku Woodstock, a także w SPRING BREAK FESTIVAL, największym polskim festiwalu showcase’owym.

Skład TWORZĄ: DOMINIK WITOSZEK (WOKAL, TEKSTY), KRZYSIEK PUDA (GITARA, WOKAL), WOJTEK MAZUR (GITARA, WOKAL), DAWID KUBECZEK (BAS,WOKAL), GRZEGORZ KORZENIEWSKI (PERKUSJA).

Zenek

Zenek Kupatasa (wokal, gitara) to półidiota, półdebil. Z Tomkiem Antoniakiem (bas) i Michałem „Mrufką” Jędrasem (perkusja) przemierza nasz piękny kraj Polski, dając koncerty pozbawione setlisty i metronomu. Może i krzywo, ale za to nierówno. Nigdy nie wiadomo co zagrają. Oni sami do momentu wyjścia na scenę, nie wiedzą nic. Poza tym niewiele można napisać. Trzeba przyjść i posłuchać.

www.zenek33.pl
www.facebook.com/zenek33
https://www.youtube.com/channel/UCEEIAgokVCyvpl0RIzkV_6A

Jako, że koncert Nocnego Kochanka z dnia 27.04.2018 został wyprzedany, zespół wraz z gośćmi wystąpi ponownie dzień później w tym samym miejscu

Źródło: Klub Progresja
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.