Millenium

Inowrocław: Teatr Letni 29.08.2015.

VIII edycja Festiwalu Ino-Rock w Inowrocławiu po raz kolejny przyciągnęła tłum fanów rocka szerokoprogresywnego. W tym roku gwiazdami były zespoły State Urge, Millenium, Motorpsycho, Tim Bowness i legendarny głos Marillion, Fish.

Na koncert gdyńskiego State Urge niestety nie zdążyłem stąd z przykrością muszę napisać, że fotorelacji z ich koncertu nie będzie.
Mam jednak nadzieję,że najbliższe spotkanie podczas Warsaw Prog Days będzie owocne, bo słyszałem, że w ten słoneczny początek muzycznie dali radę.

Rozpocząłem festiwal od krakowskiego Millenium. Presja czasu w porównaniu z występem w Gniewkowie nie była nadto widoczna i godzinny spektakl mógł się podobać zebranej publiczności. Jako, że pora występu była słoneczna a także z uwagi na fakt, że poprzednia galeria jest głównie w kolorze, to inowrocławski występ przedstawiony będzie w innej tonacji. Zapraszam do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.