Millenium

Gniewkowo: Park Wolności 04.07.2015.

Headlinerem pierwszego dnia IX Festiwalu Rocka Progresywnego w Gniewkowie był krakowski zespół Millenium dowodzonym przez Ryszarda Kramarskiego.
Według większości publiczności ten występ zasługiwał na to, żeby zakończyć ten dzień właśnie w taki sposób. Millenium nie jest zespołem, o którym się słyszy w kwestii kilkumiesięcznych tras koncertowych tym bardziej należało doczekać do ostatniego występu. I było naprawdę zjawiskowo. Zagranie 16 numerów + bisowanie było wielkim wyczynem zważywszy na fakt, że Millenium nie należy do zespołów nagrywających "radiówki".

I tak właśnie się zakończyła połowa festiwalu. Dużo emocji muzycznych a także radości ze spotkań ze znajomymi, przyjaciółmi, muzykami. Nie dane mi było zostać na drugim dniu. Jednakże jeśli ktoś waha się nad tym festiwalem niech przestanie.

Jestem bardzo ciekaw co organizatorzy szykują na przyszłoroczne spotkanie. A będzie ono wyjątkowe bo jubileuszowe.
Zapraszam na ostatnią porcję zdjęć z Gniewkowa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.