lion

Zespół chłonie wszystko, co go otacza. Ograniczenia i kunktatorstwo nie mają tu prawa głosu. Jest pasja, dzikość i adrenalina. Koniec z zamykaniem się w szablonach i definicjach. Na każdej z płyt muzycy postanowili dać upust swoim emocjom i bez ograniczeń czerpać z tego, co ich fascynuje.
Stylistycznie to suma wielu wypadkowych: rock progresywny, brzmienia world music, muzyka akustyczna, trans, rock, blues. Rockowe ciosy i protest songi.

What Went Wrong – Official Video https://www.youtube.com/watch?v=h2YXjONZf7I&feature=youtu.be
- Lion Shepherd będzie jedynym krajowym zespołem na tegorocznym Summer Fog Festival. Uważam, że to najlepszy możliwy wybór. Widziałem koncerty tej grupy, za każdym razem inne, zawsze zaskakujące. Pełne energii i pozbawione rutyny. Lion Shepherd to charyzma i rozwój, świetni instrumentaliści i doskonałe kompozycje.
To sprawdza się podczas występów na żywo. Mój ulubiony utwór to „Fallen Tree”, pochodzący z albumu „III”. Może zespół wykona go na festiwalu? – mówi Kamil Kubica, organizator i pomysłodawca Summer Fog Festival.

Co jeszcze sprawia, że Lion Shepherd jest tak wyjątkowy? Bogate instrumentarium, ciągła praca nad brzmieniem, liczne eksperymenty i masa utalentowanych ludzi, którzy z zespołem nagrywają i pracują zarówno przy projektach muzycznych jak i wizualnych Zespół z każdą płytą rozwija swój własny, unikatowy styl i wizerunek, a ponadto staje się coraz większym wyzwaniem nawet dla swoich najwierniejszych słuchaczy.
W bieżącym roku Lion Shepherd został nominowany do nagrody Fryderyka z kategorii: Album Roku – Rock, za krążek „III”.
Również Antyradio nominowało Lion Shepherd w swoim plebiscycie w dwóch kategoriach: Płyta Roku oraz Zespół Roku.

Lion Shepherd wystąpi jako gwiazda na warszawskim Summer Fog Festival, 12 września, sobota. Klubie Progresja, Fort Wola 22.

Druga edycja Summer Fog Festival zagości w klubie Progresja (Fort Wola 22, Warszawa) 12 września 2020 r.
Dotychczas poinformowano o występie Carla Palmera oraz zespołu Gong.
Bilety pojawią się w sprzedaży w pierwszych dniach maja.
Organizator zapewnia, że do tego momentu ogłosi już pełny line-up festiwalu. Zespoły będą ogłaszane w tygodniowych odstępach. Wraz z ogłoszeniem ostatniego, do sprzedaży zostaną wprowadzone karnety.

Źródło: Kubica Production/Facebook Summer Fog Festival
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.