Knight Area

Warszawa: Klub Proxima 10.04.2015.

Holenderski zespół Knight Area jest jedynym supportem przed koncertami Areny, która jest w trasie promując najnowszy krążek na dwudziestolecie istnienia.
Chcąc wiedzieć co sobą reprezentują, przesłuchałem ich krążek "Hyperdrive", który mi się spodobał. Typowe neoprogresywne granie ale mające swoją charakterystkę. Rzadko bywam na występach zespołów, które wprowadzają i przygotowują nastrój przed gwiazdą wieczoru, ale tym razem zmieniłem upodobania i poszedłem ciekawy jak się zaprezentują na scenie warszawskiej Proximy.

I tu niespodzianka bo ta mieszanka młodości z rutyną (chodzi o wiek muzyków) zaskoczyła in plus. Nie tylko mnie ale i publiczność, która raczej omija występy supportujących zespołów, choć ostatnimi czasy trochę się to zmienia. Czasami można się zaskoczyć tak jak w przypadku Knight Area. Występ bardzo dobry i świetny przedsmak przed Areną.

Poświecili w Proximie, więc poniżej fotoprezentacja zespołu Knight Area. Zapraszam!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.