Haken

Warszawa: Klub Progresja Music Zone 11.06.2016.

Brytyjski zespół Haken miał wystąpić jako headliner piątej odsłony Warsaw Prog Days ale ze względu na pewne okoliczności zagrali przed zespołem Collage. Jednak czas jaki miał do wykorzystania zespół na scenie się nie zmienił i tak oto mogliśmy podziwiać przez 1,5 godziny muzyczne wyczyny brytyjskiej gwiazdy progresywnego rocka w nieco metalowej odsłonie.

Z początku koncert mógł się jak najbardziej podobać, wszelkie odniesienia do lat 70 były jak najbardziej wyczuwalne, szczególnie jak artyści odlatywali w iście karmazynowej szacie to jednak im dalej w las tym ciemniej i tak po około godzinie koncert zaczął się niemiłosiernie dłużyć.
Nie wiem skąd we mnie takie odczucie, może za duża dawka mocnych brzmień a może źle tego dnia ustawiony dźwięk choć o dziwo dopiero na Haken można było usłyszeć wszystkich muzyków w miarę przyzwoitym brzmieniu bo wcześniejsze zespoły miały z tym problem, ale o tym niebawem przy okazji poszczególnych galerii.

Niemniej dochodziły do mnie głosy, że zespół zaprezentował się o wiele lepiej niż na ich poprzedniej wizycie na Ino-Rock Festival.

Pierwsza godzina występu -zachwyt, potem znużenie i ciekawość jak wypadnie Collage w nowym składzie.

Zapraszam do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.