skk

ANIMATE:

Zespół pochodzi z Będzina i rozpoczął działalność z końcem sierpnia 2005r z inicjatywy Przemka (bas) grającego wcześniej w dąbrowskim zespole KRUK.

W okresie działalności koncertowej zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w tym występ przed T-Love i Lao Che, imprezy spod znaku Prog on Days oraz występ na deskach Amfiteatru Muzeum Etnograficznego im. M. Znamierowskiej-Prüfferowej w ramach Festiwalu Muzyki Progresywnej im. Tomasza Beksińskiego (lipiec 2017r) zdobywając uznanie publiczności i mnóstwo pozytywnych recenzji.

Z końcem 2019r zespół rozstał się z perkusistą Sebastianem Jezierskim oraz wokalistą Robertem Niemiec.

M.OCEANS

https://www.facebook.com/m.oceans.official/ m.oceans to instrumentalny zespół z Bydgoszczy, w którego skład wchodzą muzycy Xanadu, Alhena i NAO. Skład zespołu:
Hubert Murawski - perkusja
Piotr Kowalski - bas
Przemysław Betański - gitara
Wojciech Śmierzyński - gitara

FRONTAL CORTEX

https://www.facebook.com/frontalcortex.band/ https://www.instagram.com/frontalcortexband https://frontalcortex.bandcamp.com Polski zespół muzyczny, założony w 2015 roku w Olsztynie. Ich muzyka to bardzo emocjonalna mieszanka rocka i metalu progresywnego oraz art rocka. Swoje teksty opierają na filozofii humanistycznej oraz osobistych doświadczeniach. 26 października 2018 odbyła się premiera pierwszej płyty zespołu, zatytułowanej "Passage".
Album został gorąco przyjęty przez prasę muzyczną (Teraz Rock, Metal Hammer, Deathmagnetic.pl) i rozgłośnie radiowe (PR 3, PR 4, Rockserwis.FM, Uwm Fm).

ART OF ILLUSION

https://www.facebook.com/artofillusionband http://www.artofillusion.info/ https://www.youtube.com/user/artofillusionband/ Art of Illusion to zespół grający rock progresywny, głównie instrumentalny, a na drugiej płycie z wokalem Macina Walczaka z dużą ilością wirtuozerskich solówek, partii fortepianowych i orkiestralnych, częstymi zmianami nastrojów, tempa oraz rytmów, mocnymi riffami oraz bogatymi aranżacjami.
---------------------------------------------- [ !!! UWAGA !!! ]
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.
-------------------------------------------- Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego
- REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin

Źródło: Facebook-wydarzenie
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.