eros

Artysta jest obecny na scenie muzycznej już od lat 80-tych i cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów na wszystkich kontynentach.
W ciągu ponad 30-leniej kariery artystycznej Ramazzotti wydał 18 albumów studyjnych i sprzedał na całym świecie ponad 40 milionów płyt.
Do najbardziej znanych jego krążków należą m.in. „Tutte storie” oraz wysoko notowane „Eros” i „Dove c'e musica”. Wylansował wiele międzynarodowych przebojów, tj. „Parla con me”, „Piu bella cosa”, „Un'emozione per sempre” i słynny duet z Tiną Turner „Cose della vita”. Muzyk miał przyjemność występować z takimi gwiazdami jak Joe Cocker, czy tenor Luciano Pavarotti.
W lipcu 2018 roku podczas koncertu na Malcie Ramazzotti wystąpił gościnnie z najlepszym tenorem lirycznym świata - Josephem Calleją - z okazji jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej tenora. Eros pojawiał się również na wielu międzynarodowych festiwalach, na których wystąpił na jednej scenie z takimi sławami jak Rod Stewart oraz Elton John.

Koncert w Warszawie niewątpliwie będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników Erosa Ramazzottiego, muzyki włoskiej oraz pop. Jako dojrzały muzyk i gwiazda wielkiego formatu artysta zaprezentuje w stolicy najbardziej znane utwory swojej twórczości z ostatnich 3 dekad!

Zakupu biletów będzie można dokonać za pośrednictwem stron:
www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK.

Źródło: Makroconcert
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.