Dżem

Warszawa: Klub Stodoła 12.12.2015.

W polskiej muzyce rozrywkowej istnieje wiele zespołów, które zawsze wypełniają sale koncertowe niezależnie jak często grają w jednym miejscu. W przypadku jesiennych koncertów w Klubie Stodoła takie minimaratony obchodzą m.in. T.Love, Kult i Dżem.

W dwa grudniowe wieczory, 11 i 12, w Stodole można było zobaczyć i posłuchać właśnie tego ostatniego, Dżem.
Zgromadzenie licznej publiczności nie jest dla nich kłopotem nawet grając dzień po dniu. Charakterystyczne dla takich podwójnych koncertów jest to, że żaden nie wygląda tak samo pod względem repertuaru. W piątek repertuar był iście hitowy, klasyczny. Natomiast w sobotni wieczór można było usłyszeć przekrój repertuaru Dżemu od tych najstarczych utworów po współczesne gdy wokalistą został Maciej Balcar. W drugim dniu Dżem przedstawił serię piosenek rzadziej ogrywanych na koncertach. Ale to nie był żaden problem bo fani śpiewali każdą zagraną przez zespół piosenkę.
Do kolejnego minimaratonu trzeba czekać do przyszłego roku ale na pewno w oba dni usłyszymy to co najsłodsze w Dżemie.

Zapraszam do fotogalerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.