celine

"Bardzo mi przykro, że znowu was wszystkich zawiodłam.
Naprawdę ciężko pracuję, aby odbudować swoje siły, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet jeśli jesteś w stu procentach przygotowany.
To nie fair w stosunku do was, aby ciągle przekładać koncerty i chociaż łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy je wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa, by znów wystąpić na scenie.
Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddaję… i nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę!" - mówi fanom Celine Dion.

Zwroty pieniędzy za zakupione bilety na koncerty Celine Dion będą realizowane przez bileterie, w których wejściówki zostały zakupione:
- Bilet Serwis: jeśli bilety kupiłeś na www.biletserwis.pl albo na stronie Prestige MJM, napisz na adres zwrotceline@biletserwis.pl. W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące procedury zwrotu
- Ticketmaster: aby otrzymać zwrot wypełnij formularz https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new...
- eBilet.pl: dostaniesz wiadomość na adres e-mail w sprawie odwołanego koncertu. W mailu znajdziesz informację o tym, w jaki sposób zostaną zwrócone Ci pieniądze.
- TAURON Arena Kraków: dostaniesz wiadomość na adres e-mail w sprawie odwołanego koncertu. W mailu znajdziesz informację o tym, w jaki sposób zostaną zwrócone Ci pieniądze za bilety zakupione na loże.

Zwrot zostanie przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności

Źródło: Prestige MJM

>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.