baś

Debiutancki album "No Falling Stars And No Wishes” ukazał się w marcu 2019 i był produkowany przez Waldemara Sorychtę - odpowiedzialnego za brzmienie płyt takich zespołów jak The Gathering, Tiamat, Samael czy Moonspell.

Premiera nowego albumu "In Parts Messed Up", wyprodukowanego w legendarnym warszawskim studiu Serakos, planowana jest na 20 maja o 20.00 w serwisie Bandcamp. Na koncercie w Hydrozagadce zespół zagra cały nowy album oraz przypomni co nieco z debiutu.

ba?nia od swojego powstania występowała na głównej scenie festiwalu Castle Party m.in przed takimi gwiazdami jak Eivor czy Darkher oraz dzieliła warszawskie sceny z Chrystą Bell, Whispering Sons czy Bleib Modern.
W sierpniu 2022 zespół wystąpi na festiwalu Ino Rock wraz z Besides, Villagers of Ioannina City, Leprous i Wishbone Ash, a w przyszłym roku supportować będzie The Mission w Warszawskiej Proximie.

Oprócz Baśni Lipińskiej, zespół tworzą:
Adam Kaliszewski - gitara
Łukasz Zaorski-Sikora - bas
Filip Onufry Jaremko - perkusja

----

STRANGERS IN MY HOUSE

Strangers In My House to krakowski zespół poruszający się w klimatach z pogranicza dream popu i shoegaze. W twórczości grupy wyraźnie słychać też wpływy post-punku, neopsychodelii i niezależnej muzyki z lat 80 i 90.
Zespół ma na swoim koncie debiutancką EP wydaną w 2020 roku i aktualnie pracuje nad materiałem na kolejne wydawnictwo - tym razem pełnowymiarowym albumem. Pierwsze nowe utwory będzie można usłyszeć już niebawem.

----

KT.GREEN

KT. Green to wesołe i smutne piosenki o miłości i niemiłości. Gitarowe zacięcie przełamane subtelnym wokalem oraz lekką dawką elektroniki Zastrzyk energii powodujący mimowolne skurcze dolnych i czasem też górnych kończyn - potocznie zwane tańcem.
Born in 2010, reborn in 2016.

Dorota - wokal
Michał - gitara
Piotrek - bas
Sasza - perkusja

W tym składzie gramy od 2016 roku. Nasza muzyka to mieszanka rocka alternatywnego z elementami elektroniki. Ciężko nam wskazać jakieś bezpośrednie inspiracje, raczej tworzymy to co nam aktualnie siedzi w głowie, po czym wykańczamy to po swojemu. Pandemia, jak każdemu, także nam pokrzyżowała plany, dlatego dopiero w zeszłym roku ukazała się nasza epka pod tytulem Vision.
Mamy za sobą kilkadziesiąt koncertów, przeglądów oraz festiwali na terenie całej Polski. Obecnie wracamy do koncertowania i tworzenia nowego materiału.

Wydarzenie Deerhunter Booking Facebook
>>POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ<<
                                                   

tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny
tekst alternatywny


tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.