Arena

Warszawa: Klub Proxima 10.04.2015.

Choć zespół Arena wydał niedawno nową płytę „The Unquiet Sky”, to trasa koncertowa jest bardziej retrospektywnym przedsięwzięciem. A to dlatego, że ten brytyjski zespół obchodzi 20 rocznicę istnienia i utwórow z nowej płyty było kilka.

Nowy album jest bardzo dobry i w mojej ocenie lepszy od debiutu, w którym zaistniał wokalista Paul Manzi, ale Arena zaprezentowała przekrój całego swojego dorobku i tak usłyszeliśmy takie wielkie momenty jak "Moviedrome", "Crack In The Ice", cudowne "Serenity", "Salamander". Na bis zagrali m. in."The Show Must Go On" zespołu Queen, co pokazuje, że potrafią też zaskakiwać bo cudzesów nie muszą prezentować na scenie.

Z nowej płyty zespół zaprezentował otwierający płytę "The Demon Strikes", "How did it come to this", "The Unquiet Sky", "Traveller Beware".

Warto było być w Proximie od samego początku posłuchać i zobaczyć Arenę oraz Knight Area.
Zapraszam do galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.