Abstrakt

Toruń: Fosa Zamkowa 02.07.2016.

Abstrakt na żywo słyszałem po raz pierwszy. Zupełnie tak jak poprzednie zespoły FractalMind czy Perihellium, ale z twórczością studyjną to właśnie z poznańską grupą miałem wcześniej styczność.

Zespół na scenie zaprezentował nie tylko część ze swojej twórczości ale wprowadził też elementy choreografii czego nie miało miejca w poprzednich występach.
Widać, że twórczość tego zespołu przenoszona na scenę koncertową nie będzie tylko pieczołowicie odgrywana ale i też znajdzie się coś więcej. Nie to, że każdy zespół ma odstawiać inscenizacje oparte na opowieściach zawartych w tekstach poszczególnych utworów. Coś jednak w tym jest, że poza muzyką uwagę przykuwa również to co dzieje się na scenie, co muzycy mają do przekazania/pokazania.

Po FractalMind, Perihellium i Abstrakt apetyt rósł w miarę jedzenia a dzień się jeszcze nie kończył...

Z innej beczki, mniej więcej od połowy koncertu Abstrakt do atmosfery jaka unosiła się wokól fosy zamkowej swoje trzy grosze zaczęła dodawać pogoda. Ale nie popsuło to i tak świetnego widowiska jakie trwało a potem miało jeszcze bardziej nasilić pozytywne emocje.
Zapraszam do galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie zdjęcia autorstwa Roberta Świderskiego. Proszę o nie rozpowszechnianie, przywłaszczanie oraz nie wykorzystywanie zdjęć dla własnych korzyści. Strona wykonana przez Milenę Liżewską

tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny       tekst alternatywny      
.